P/a “Saldus TIKS centrs” informē, ka sakarā ar Rozentāla skriešanas svētku norisi 16. martā no plkst. 8:00 līdz plkst. 14:30 plānoti satiksmes ierobežojumi pilsētas centrā.
Satiksmei būs slēgtas šādas ielas:
no plkst. 8:00 – 14:30 Brīvības iela (no Skrundas ielas un Kalna ielas krustojuma līdz Avotu ielai),
no plkst. 8:00 – 14:30 Lielā iela (no Kuldīgas ielas līdz Skrundas ielai), Skolas iela visā garumā, Avotu iela visā garumā, Kuldīgas iela (no Tirgus ielas līdz Lielās ielas un Jelgavas ielas krustojumam);
no plkst. 10:30 -14:30 Jelgavas iela posmā no Rīgas ielas līdz Lielai ielai (iebraukt līdz plkst. 11:30 sacensību zonā atļauts sacensību dalībniekiem).
Aicinām izturēties ar sapratni, atstāt transportlīdzekļus ārpus pilsētas centra un ar savu klātbūtni atbalstīt svētku norisi!Pilsētas autobuss aties no Pienotavas stāvlaukuma.Izmaiņas reģionālo maršrutu autobusu satiksmē 16. martā:
1) slēgto posmu Brīvības ielā autobusi apbrauks pa Kalna un Kuldīgas ielu;
2) pieturvieta Saldus autoosta, kas atrodas Jelgavas ielā, tiks pārcelta uz bijušās pienotavas stāvlaukumu Brīvības ielā;
3) nebūs iespējams pasažieru apmaiņu veikt pieturā Oškalni;
4) autobusi slēgto posmu Jelgavas ielā apbrauks pa Bērzu ielu, autoceļu A9 Rīga–Liepāja un Brīvības ielu.!!! Ņemot vērā satiksmes ierobežojumus, pasākuma dalībnieki aicināti ierasties laikus un savus transportlīdzekļus atstāt kādā no stāvvietām ārpus pilsētas centra (skatīt karti) vai Saldus sporta kompleksa stāvvietā, Jelgavas ielā 6, iebraucot līdz plkst. 11:30, vēlāk iebraukt sacensību zonā nevarēs.

Ieteiktās ziņas

Scroll Up